POWERBANK OD BZ WBK

Powerbank od BZ WBK za 3 transakcje zbliżeniowe smartfonem

Bank Zachodni WBK rozdaje powerbanki. 1000 pierwszych uczestników promocji “Zyskaj moc z kartą mobilną Visa”, którzy wykonają minimum 3 płatności zbliżeniowe smartfonem, może otrzymać to przydatne urządzenie.

Termin zakończenia akcji to 31 styczeń 2018 roku. Jednak organizator przygotował tylko 1 tys. sztuk powerbanków i zastrzegł sobie prawo do zakończenia promocji przed czasem, jeśli wcześniej rozda wszystkie nagrody. 

Kto może wziąć udział w akcji promocyjnej?

Wszystkie osoby, które posiadają kartę Visa-Mobile (kredytową lub debetową) w banku BZ WBK i będą jednym z tysiąca pierwszych uczestników, którzy spełnią warunki promocji.

Powerbank od BZ WBK – jak go zdobyć?

  • Najpóźniej do końca br. należy uzupełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie Santander Bank. Niezbędnym wymogiem jest akceptacja regulaminu i wyrażenie zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych.
  • W każdym z miesięcy: listopad 2017, grudzień 2017 oraz styczeń 2018, należy wykonać przynajmniej jedną transakcję zbliżeniową tą samą kartą Visa-Mobile.

Po spełnieniu warunków, kurier dostarczy nagrodę najpóźniej do 20 lutego 2018 roku, na adres podany w formularzu rejestracyjnym.

Aby móc korzystać z wirtualnej karty Visa-Mobila, niezbędne jest posiadanie smartfona z Androidem (min. 4.4), obsługującego technologię NFC.

Sama procedura dokonywania płatności jest bardzo intuicyjna i prosta. Wystarczy uruchomić w telefonie funkcję NFC, odblokować ekran i zbliżyć aparat do terminala. Nie musimy nawet włączać aplikacji BZWBK24 mobile.

Jeżeli kwota zakupów przekroczy 50 zł, trzeba będzie autoryzować transakcję kodem PIN, który ustawia się w aplikacji.

Nie posiadam karty Visa-Mobile

Jeżeli chcesz wziąć udział w promocji, ale nie masz karty Visa-Mobile, możesz ją szybko zamówić.

  1. Uruchamiasz aplikację BZWBK24 mobile.
  2. Wybierasz opcję Płać zbliżeniowo i postępujesz zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na ekranie.
  3. Wybierasz rodzaj karty, zawierasz umowę o jej wydanie i przypisujesz do odpowiedniego rachunku.

BZ WBK nie pobiera opłat za wydanie i korzystanie z wirtualnych “plastików”. Natomiast inne prowizje można znaleźć na tej stronie banku.

Może Cię również zainteresować nowy rachunek osobisty Santander Bank – Konto Jakie Chcę. Jest to rachunek, który umożliwia posiadaczowi personalizację niektórych usług.

Oceń
[Total: 1 Average: 5]