BON 20 ZŁ DO ŻABKI I FRESHMARKET

Bon 20 zł do Żabki i Freshmarket

Google, czyli właściciel Android Pay, przygotował dla klientów z Polski ciekawą promocję. Nowi klienci aplikacji, mogą otrzymać wirtualną kartę podarunkową o wartości 20 zł do zrealizowania w sieci sklepów Żabka oraz Freshmarket.

Promocja trwa do 5 września 2017 roku lub do wyczerpania nagród – 25.000 bonów.

Bon 20 zł do Żabki i Freshmarket – warunki promocji

Warunki akcji promocyjnej są bardzo proste i w zasadzie sprowadzają się do wykonania dwóch czynności:

  • dodania karty płatniczej do aplikacji Google Pay (poprzednio Android Pay) do dnia 5 września 2017 roku
  • wpisania kodu: Android20 podczas rejestracji karty

Wirtualna karta będzie dostępna w apce Android Pay i można z niej skorzystać do 5 października 2017 roku. Kartą można zapłacić w sieci sklepów Żabka i Freshmarket.

Kto może skorzystać z promocji Google?

W promocji mogą wziąć udział osoby zamieszkujący teren Polski, które nie dokonały transakcji Androidem do 12 lipca 2017 roku.

Promo przeznaczone jest również dla osób od 13 do 18 roku życia – po wcześniejszej zgodzie rodziców/opiekunów.

W sytuacji kiedy korzystałeś już z Android Pay, ale dostałeś zaproszenie na maila lub poprzez aplikację, również możesz wziąć udział w promocji.

Jakie instytucje bankowe umożliwiają płatności Android Pay? Aktualnie jest ich 7. Są to: mBank, Nest Bank, Eurobank, Alior Bank, Santander Consumer Bank Polska, T-Mobile Usługi Bankowe oraz Orange Finanse.

Co, jeżeli nie posiadasz rachunku osobistego w żadnym z nich? Możesz np. założyć jakieś darmowe konto bankowe, które nie będzie Cię kosztowało nic w utrzymaniu, a pozwoli zarobić bonusowe 20 zł.

Aktualnie na rynku rachunków osobistych jest co najmniej kilka interesujących ROR-ów i z pewnością jest w czym wybierać. Na wyróżnienie z pewnością zasługuje oferta Nest Banku i jego Nest Konto.

Jest to produkt, który nie generuje żadnych opłat za podstawowe usługi na koncie. Powinien być zatem atrakcyjną propozycją dla osób, które poszukują bezpłatnego rachunku osobistego.

Oceń
[Total: 1 Average: 5]