BON 20 ZŁ DO ŻABKI I FRESHMARKET

Bon 20 zł do Żabki i Freshmarket

Google, czyli właściciel Android Pay, przygotował dla klientów z Polski ciekawą promocję. Nowi klienci aplikacji, mogą otrzymać wirtualną kartę podarunkową o wartości 20 zł do zrealizowania w sieci sklepów Żabka oraz Freshmarket.

Promocja trwa do 5 września 2017 roku lub do wyczerpania nagród – 25.000 bonów.

Bon 20 zł do Żabki i Freshmarket – warunki promocji

Warunki akcji promocyjnej są bardzo proste i w zasadzie sprowadzają się do wykonania dwóch czynności:

  • dodania karty płatniczej do aplikacji Google Pay (poprzednio Android Pay) do dnia 5 września 2017 roku
  • wpisania kodu: Android20 podczas rejestracji karty

Wirtualna karta będzie dostępna w apce Android Pay i można z niej skorzystać do 5 października 2017 roku. Kartą można zapłacić w sieci sklepów Żabka i Freshmarket.

Kto może skorzystać z promocji Google?

W promocji mogą wziąć udział osoby zamieszkujący teren Polski, które nie dokonały transakcji Androidem do 12 lipca 2017 roku.

Promo przeznaczone jest również dla osób od 13 do 18 roku życia – po wcześniejszej zgodzie rodziców/opiekunów.

W sytuacji kiedy korzystałeś już z Android Pay, ale dostałeś zaproszenie na maila lub poprzez aplikację, również możesz wziąć udział w promocji.

Jakie instytucje bankowe umożliwiają płatności Android Pay? Aktualnie jest ich 7. Są to: mBank, Nest Bank, Eurobank, Alior Bank, Santander Consumer Bank Polska, T-Mobile Usługi Bankowe oraz Orange Finanse.

Co, jeżeli nie posiadasz rachunku osobistego w żadnym z nich? Możesz np. założyć jakieś darmowe konto bankowe, które nie będzie Cię kosztowało nic w utrzymaniu, a pozwoli zarobić bonusowe 20 zł.

Aktualnie na rynku rachunków osobistych jest co najmniej kilka interesujących ROR-ów i z pewnością jest w czym wybierać. Na wyróżnienie z pewnością zasługuje oferta Nest Banku i jego Nest Konto.

Jest to produkt, który nie generuje żadnych opłat za podstawowe usługi na koncie. Powinien być zatem atrakcyjną propozycją dla osób, które poszukują bezpłatnego rachunku osobistego.

BON 20 ZŁ DO ŻABKI I FRESHMARKET
5 (100%) 2 vote[s]