100 ZŁ PREMII ZA OSZCZĘDZANIE W ING

100 zł premii za oszczędzanie w ING Bank Śląski

ING Bank Śląski uatrakcyjnia swoją ofertę oszczędnościową o nową promocję – “100 zł za regularne oszczędzanie”.

Warunkiem otrzymania tytułowej “stówy”, jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia w kwocie 2 tys. zł. Drugim wymogiem jest wykonanie 2 przelewów (po 200 zł każdy) z konta osobistego na rachunek oszczędnościowy.

Akcja potrwa do 10 marca 2018 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

  • W akcji mogą wziąć udział osoby posiadające Konto z Lwem Direct/Klasyczne/Premium/Student w ING Bank Śląski.
  • Uczestnik promocji, musi również korzystać z Otwartego Konta Oszczędnościowego w ING Bank Śląski.

100 zł nagrody nie mają szans zgarnąć osoby, które pomiędzy 1 września a 30 listopada 2017 roku, posiadały Konto z Lwem i zapewniły na rachunek, jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 tys. zł.

Jak otrzymać 100 zł premii za oszczędzanie w ING Bank Śląski?

  • Do 10 marca 2018 roku, należy zarejestrować swoje uczestnictwo w promocji. Można to zrobić na dwa sposoby:
  • jeżeli jesteś już posiadaczem Konta z Lwem Direct oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego, po prostu zaloguj się do swojej bankowości internetowej i tam dokonaj zgłoszenia
  • jeżeli nie posiadasz ww. rachunków, złóż wniosek o ich otwarcie na stronie banku, a następnie zgłoś się do promocji poprzez bankowość online
  • Do 10 maja 2018 roku, zapewnij wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1 tys. zł w dwóch dowolnych miesiącach (czyli np. w lutym 1 tysiąc i w marcu 1 tysiąc).
  • Do 10 maja 2018 roku, złóż dyspozycję zlecenia stałego na kwotę 200 zł z Konta z Lwem na Konto Oszczędnościowe. 2 transakcje powinny być zrealizowane w dwóch dowolnych miesiącach (czyli np. w lutym jedna i w marcu jedna).
  • W dniu 10 maja 2018 roku, saldo konta oszczędnościowego, powinno być wyższe przynajmniej o 400 zł od salda, w którym konto było otwierane.
  • Przynajmniej do 20 maja 2018 roku, nie można zamykać żadnego z rachunków (ani osobistego, ani oszczędnościowego).

Uczestnicy, którzy spełnią warunki promocji, otrzymają nagrodę (100 zł) na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Bonus jest zwolniony z opodatkowania od osób fizycznych.

Czym charakteryzuje się rachunek oszczędnościowy ING?

Otwarte Konto Oszczędnościowe nie generuje żadnych kosztów utrzymania. Wypłata środków za pomocą płatności Blik jest darmowa. Transfer pieniędzy na konto osobiste w ING za 0 zł. Pierwszy przelew zewnętrzny w miesiącu również jest bezpłatny.

W ramach promocji, rachunek jest oprocentowany na poziomie 2,5% przez 4 miesiące do kwoty 200 tys. zł. 

Oceń
[Total: 1 Average: 5]