BON 20 ZŁ DO ŻABKI I FRESHMARKET

Bon 20 zł do Żabki i Freshmarket

Bon 20 zł do Żabki i Freshmarket

Google, czyli właściciel Android Pay, przygotował dla klientów z Polski ciekawą promocję. Nowi klienci aplikacji, mogą otrzymać wirtualną kartę podarunkową o wartości 20 zł do zrealizowania w sieci sklepów Żabka oraz Freshmarket.

Promocja trwa do 5 września 2017 roku lub do wyczerpania nagród – 25.000 bonów.

Bon 20 zł do Żabki i Freshmarket – warunki promocji

Warunki promocji są bardzo proste i w zasadzie sprowadzają się do dwóch czynności:

  • dodania karty płatniczej do aplikacji Android Pay (do dnia 5 września 2017 roku)
  • wpisania kodu: Android20 podczas rejestracji karty

Wirtualna karta będzie dostępna w apce Android Pay i można z niej skorzystać do 5 października 2017 roku. Kartą można zapłacić w sieci sklepów Żabka i Freshmarket.

Kto może skorzystać z promocji Google?

W promocji mogą wziąć udział osoby zamieszkujący teren Polski, które nie dokonały transakcji Androidem do 12 lipca 2017 roku.

Promo przeznaczone jest również dla osób od 13 do 18 roku życia – po wcześniejszej zgodzie rodziców/opiekunów.

W sytuacji, kiedy korzystałeś już z Android Pay, ale dostałeś zaproszenie na maila lub poprzez aplikację, również możesz wziąć udział w promocji.

Jakie instytucje bankowe umożliwiają płatności Androidem Pay? Aktualnie jest ich 7 i są to: mBank, Nest Bank, Eurobank, Alior Bank, Bank Zachodni WBK, T-Mobile Usługi Bankowe oraz Orange Finanse.

Co, jeżeli nie posiadasz rachunku osobistego w żadnym z nich? Możesz np. założyć jakieś darmowe konto bankowe, które nie będzie Cię kosztowało nic w utrzymaniu, a pozwoli zarobić bonusowe 20 zł.

Z tego artykułu dowiesz się, czym są płatności Android Pay.