100 ZŁ PREMII ZA OSZCZĘDZANIE W ING

100 zł premii za oszczędzanie w ING Bank Śląski

100 zł premii za oszczędzanie w ING Bank Śląski

ING Bank Śląski uatrakcyjnia swoją ofertę oszczędnościową o nową promocję – „100 zł za regularne oszczędzanie”.

Warunkiem otrzymania tytułowej „stówy”, jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia w kwocie 2 tys. zł + wykonanie 2 przelewów (po 200 zł każdy) z konta osobistego na rachunek oszczędnościowy.

Akcja potrwa do 10 marca 2018 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

  • W akcji mogą wziąć udział osoby posiadające Konto z Lwem Direct/Klasyczne/Premium/Student w ING Bank Śląski.
  • Uczestnik promocji, musi również korzystać z Otwartego Konta Oszczędnościowego w ING Bank Śląski.

100 zł nagrody nie mają szans zgarnąć osoby, które pomiędzy 1 września a 30 listopada 2017 roku, posiadały Konto z Lwem i zapewniły na rachunek, jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 tys. zł.

Jak otrzymać 100 zł premii za oszczędzanie w ING Bank Śląski?

  • Do 10 marca 2018 roku, należy zarejestrować swoje uczestnictwo w promocji. Można to zrobić na dwa sposoby:
  • jeżeli jesteś już posiadaczem Konta z Lwem Direct oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego, po prostu zaloguj się do swojej bankowości internetowej i tam dokonaj zgłoszenia
  • jeżeli nie posiadasz ww. rachunków, złóż wniosek o ich otwarcie na stronie banku, a następnie zgłoś się do promocji poprzez bankowość online
  • Do 10 maja 2018 roku, zapewnij wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1 tys. zł w dwóch dowolnych miesiącach (czyli np. w lutym 1 tysiąc i w marcu 1 tysiąc).
  • Do 10 maja 2018 roku, złóż dyspozycję zlecenia stałego na kwotę 200 zł z Konta z Lwem na Otwarte Konto Oszczędnościowe – 2 transakcje powinny być zrealizowane w dwóch dowolnych miesiącach (czyli np. w lutym jedna i w marcu jedna).
  • W dniu 10 maja 2018 roku, saldo konta oszczędnościowego, powinno być wyższe przynajmniej o 400 zł od salda, w którym konto było otwierane.
  • Przynajmniej do 20 maja 2018 roku, nie można zamykać żadnego z rachunków (ani osobistego, ani oszczędnościowego).

Uczestnicy, którzy spełnią warunki promocji, otrzymają nagrodę (100 zł) na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Bonus jest zwolniony z opodatkowania od osób fizycznych.

Czym charakteryzuje się rachunek oszczędnościowy ING?

Otwarte Konto Oszczędnościowe jest bezpłatne w prowadzeniu. Wypłata środków za pomocą BLIK-a jest darmowa. Transfer pieniędzy na konto osobiste w ING za 0 zł. Pierwszy przelew zewnętrzny w miesiącu również jest bezpłatny.

W ramach promocji, rachunek jest oprocentowany na poziomie 2,5% przez 4 miesiące do kwoty 200 tys. zł.